Про мережу супермаркетів

27 років
27 років

досвіду на ринку України

11 супермаркетів
11 супермаркетів

в нашій мережі, м. Дніпро та м. Камянське

30 тисяч
30 тисяч

покупців щодня в нашій мережі

500 працівників
500 працівників

досвідчених співробітників

Історія успіху

Перший магазин VELES був відкритий ще в 1991 році в місті Кам'янське і з того часу мережа супермаркетів лише розвивалась та стала більшою. За 28 років VELES відкрив 11 супермаркетів, та став однією із найкращих мереж магазинів в Кам'янському та Дніпрі.

Ми постійно працюємо над якістю продуктів та обслуговування, щоб зробити своїх гостей щасливими та задоволеними, про що свідчать позитивні відгуки та наші постійні покупці.

Ми продаємо різноманітні свіжі товари по доступній ціні, від стандартного кошика покупця та популярной продукції до власної випічки від професійних кухарів.

Ми маємо стратегію розвитку, та найближчим часом VELES буде ставати лише кращим та популярнішим.

Місія та мета компанії

На відміну від багатьох великих супермаркетів, VELES ставить собі за мету зробити якісні продукти доступнішими для покупців. Для цього ми відкриваємо магазини “біля дому”, які знаходяться в різних районах міста, щоб кожний покупець міг швидко знайти необхідні товари.

Зараз, щоб купити різноманітні продукти, достатньо вийти з дому та зайти в VELES. На поличках представлені недорогі та свіжі різноманітні товарі, серед яких ви точно знайте те, що потрібно.

Ми працюємо для того, щоб ви були задоволені, тому завжди прислуховуюсь до порад та відгуків від клієнтів.

Для цього VELES постійно розширює асортимент товару, слідкує за якістю та свіжістю всіх продуктів, а також пропонує високий рівень обслуговування. Ми завжди на висоті та готові стати ще кращими!

Наші співробітники - справжня команда професіоналів

На сьогодні в мережі VELES є більше 500 співробітників, а кількість робочих місць збільшується з кожним днем. Наша команда – це справжні професіонали, молода та досвідчена компанія, яка разом готова розвиватись, щоб досягати поставлених цілей.

Ми спільно працюємо над загальною метою - зробити VELES кращим, щоб кожен клієнт залишився щасливим та задоволеним від покупки.

Ми завжди готові прийняти в команду нових спеціалістів, які хочуть працювати та розвиватись. VELES пропонує не лише гідну заробітну плату, а й можливості для професійного, карьерного та особистісного росту.

Наші співробітники - це основа будь-якого магазину VELES, тому компанія піклується про них.

Постійні клієнти вже оцінили якість продукції та обслуговування

Щодня в супермаркети та магазини VELES заходять більше 30 тис. клієнтів, серед яких більшість є постійними і з кожним днем їх кількість збільшується.

Популярність магазину пов'язана з тим, що ми пропонуємо вам найкраще обслуговування, тобто тут завжди чисто, всі продукти свіжі та смачні.

Професійні співробітники готові допомогти та порадити найкращий товар, кожного дня вони проводять перевірку товару на свіжість, щоб на полицях завжди були найкраща продукція.

Також в магазині діє політика низьких цін, тому з нами покупці впевнені, що не переплачують та можуть зекономити. Важливо те, що ми прислухаємось до кожного клієнта, щоб всі защились задоволеними, і працюємо так, щоб ви з радістю приходили в VELES за новою покупкою.